Domy na klíč

Jednou z našich nejsilnějších oblastí je výstavba rodinných domů. Jsme schopni nabídnout výstavbu jak dřevěných tak zděných staveb. V případě že nejste ještě pevně rozhodnuti, jak má Váš nový dům vypadat, můžete se inspirovat katalogy typizovaných řešení, nebo využít služeb architekta/projektanta. V tomto případě nebudete limitováni velikostí ani tvarem. Umíme klienta vést a snažíme se pochopit jeho představy a požadavky na nové bydlení.

Nízkoenergetický dům

Našim klientům doporučujeme konstrukčně provedení stavby tak, aby měla co nejmenší nároky na provoz tzv. nízkoenergetický dům (pro příklad měrná roční potřeba tepla na vytápění nízkoenergetické stavby je 20 – 50 kWh/m2.rok a standardní novostavba 80 - 140 kWh/m2/rok u starších domů není výjimkou i 200 kWh/m2/rok ). Domy stavíme s kvalitních materiálů s co nejlepším poměrem cena/výkon.

Dřevostavby

Dřevostavby jsou v dnešní době velmi oblíbeným typem výstavby rodinných domů. Po estetické stránce jsou totiž velmi působivé a dají se přizpůsobit rázu krajiny například imitací roubení. Jednoduše ale mohou vypadat stejně jako domy zděné.

Dřevostavby svými termoizolačními vlastnostmi dále splňují náročné požadavky hlavně na funkčnost stavby a jsou také finančně dostupné. Pokud chcete bydlet rychle, kvalitně, levněji a komfortně, jsou dřevostavby velmi dobrou možností, jak splnit všechny tyto požadavky.

Veškeré informace o dřevostavbách a naší technologii Vám poskytneme na osobní konzultaci. U dřevostaveb pak dbáme na to, aby se technologicky jednalo o difúzně otevřenou konstrukci.

Zděné domy

Opět velice tradiční záležitost. U většiny lidí vzbuzují největší důvěru. Na trhu se v dnešní době objevuje nezměrné množství zdících materiálů. Jejich výhodou bývá většinou jejich akumulační schopnost a to že nepodléhají biologickému napadení. S ohledem na funkčnost, variabilitu, izolační schopnosti, pevnost a také cenu vycházejí nejlépe keramické děrované tvárnice. Díky tomu se také těší největší oblibě.

Realizace výstavby

před zahájením prací většinou nepožadujeme zálohu, ale průběžně fakturujeme provedené práce a materiál dle SoD. Bez souhlasu investora nepřekračujeme dohodnutý rozsah provedených prací a ni rozočet.

Seznam služeb:

  • Inženýrská činnost (příprava projektu)
  • Pro atypické požadavky možnost využít služeb architekta
  • Zajištění stavebního povolení
  • Hrubá stavba
  • Dokončovací práce
  • Domy na klíč

Prohlédněte si naše referenceZadat poptávku


| Aktuality |
Bazénové kryty

3.8.2016 Bazénové kryty

Do nabídky služeb jsme NOVĚ zařadili výrobu bazénových krytů sekčních i pevných a přidali fotografie realizací